Contacteer ons

HOOFDZETEL NINOVE

 

 

BTW: BE 0810.424.805

Adres:
Bovenhoekstraat 64
9406 Ninove

Tel: 054/24.54.81

Mail: info@alfasun.be

Verantwoordelijke : Thierry Meganck

Administratie:
– Laura Deslagmeulder – laura@alfasun.be
– Tiffany De Sloover – tiffany@alfasun.be

Commerciële dienst:
– Eddy Boereboom – 0486/189435
– Joel Christiaens – 0483/580338
– Hans Vervinckt – 0486/890069
– Wim Persoons – 0494/665165
– Peter Ornelis – 0476/314074
– Bruno Delongueulle – 0498/200190
– Bob Timmermans – 0475/260222

ZETEL WAREGEM

 

BTW: BE 0525.684.669

Adres:
Staatsbaan 210 C
9870 Zulte-Waregem

Mail: waregem@alfasun.be

Verantwoordelijke : Stefaan Delbaere – 0492/910888

Administratie :
– Tine Reynaert – tine@alfasun.be – 09/278.28.72
– Emmy Neetesonne – emmy@alfasun.be – 09/278.28.72

Commerciële dienst:
– Christopher Coolen – 0483/743702
– Andy Van Belle – 0479/139560
– Tim Zwaenepoel – 0478/486176
– Michel Hantson – 0495/168478
– Michel Jussy – 0475/233325

ZETEL GENT

 

BTW: BE 0651.677.474

Adres:
Zwijnaardsesteenweg 755
9000 Gent

Tel:09/225.94.68

Mail: info@alfasun.be

Verantwoordelijke : Jimmy Van Rossen – 0489/000440

Verantwoordelijke administratie:
– Ellen Muyldermans – ellen@alfasun.be

Commerciële dienst:
– Jonais Fais – 0486/242495
– James De Koker – 0492/458346
– Noel Robberechts – 0475/758450
– Johny Van Rossen – 0468/141161
– Kristof Van Looy – 0477/827079
– Mohamed Abakouy – 0485/480409

ZETEL TESSENDERLO

 

BTW: BE0562.730.058

Adres:
Markt 13
3980 Tessenderlo

Tel: 013/22.00.22

Mail: tessenderlo@alfasun.be

Verantwoordelijke: Jan Verbeeck – 0472/376070

Commerciële dienst:
-Placido Lemmens – 0468/133664
-Steven Nys – 0468/133684

BOEKHOUDING

Corina Van De Slijke
Tel: 054/24.54.81
Mail: corina@alfasun.be

 

TECHNISCHE DIENST

Eddy De Leeuw

Mail: eddy@alfasun.be

 

ALFACOOL

Erwin Rosewick
GSM : 0483/606.106
Mail: info@alfacool.be

 

Wij antwoorden gewoonlijk binnen de 24u. Bij vragen in het weekend antwoorden wij de eerstvolgende werkdag.

Voor dringende vragen gelieve ons per telefoon te contacteren.

Hoofdzetel Ninove

Hoofdzetel Ninove

Zetel Waregem

Zetel Waregem

Zetel Gent

Zetel Tessenderlo

Blijf op de hoogte van promoties

Blijf op de hoogte van promoties

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

We hebben uw inschrijving ontvangen!